




3 999 ₴
Гранітна мийка для кухні 6250 SOUL українського бренду Platinum - це стильна, врізна, овальна мийка, яка своїм виглядом чудово доповнить дизайн вашої кухні.
Мийка на 80% складається з кварцу та на 20% з надзвичайно твердої акрилової смоли, завдяки чому невибаглива у догляді, а також має великий запас міцності.
Розміри чаші, 395х395х220 мм, роблять її дуже місткою та зручною у використанні, а наявність відділу для сушіння робить процес миття посуду швидким і легким. Монтаж здійснюється врізним способом у кухонну шафу шириною не менше 520 мм.
Мийка має матову фактуру і приємний для ока колір - графіт, що дозволяє їй легко вписатися в інтер'єр кухні.
Мийка виготовлена в Україні із якісної німецької сировини за технологією Solid Surface з дотриманням усіх необхідних стандартів.
Це забезпечує мийці такі переваги:
Розміри мийки – 618х496х220 мм, вага – 7,5 кг, сифон – євросифон з широкою горловиною, 110 мм.
У комплекті з мийкою йдуть усі необхідні для встановлення кріплення. У мийці є бічний перелив, який при заповненні чаші зливатиме надлишки води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Platinum |
| Страна производитель | Украина |
| Материал мойки | Гранит |
| Форма мойки | Овальная |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Цвет | Черный |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Тип поверхности | Матовая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 220 мм |
| Ширина мойки | 496 мм |
| Длина мойки | 618 мм |