




1 772 ₴
Кухонна мийка Platinum 7750 це оптимальне рішення для кухні невеликих та середніх розмірів. Лаконічний дизайн овальної форми добре пасує різним інтер’єрам кухні, а крило сушки дозволить сушити посуд та ставити гаряче кухонне приладдя.
Мийка виготовлена з екологічно чистого матеріалу – нержавіючої сталі SUS 201. Матеріал забезпечує стійкість до перепаду температур, відсутність сколів при використанні. Поверхня металевої кухонної мийки Platinum не затримує плями, її легко доглядати, на ній не залишається слідів від впливу мийних засобів.
Переваги мийки Platinum 7750:
Мийка має чашу глибиною 180 мм, що здатна вмістити габаритний посуд.
Тип встановлення – врізна.
Для монтажу мийки потрібна ширина стільниці не менше 550 мм.
Комплектація мийки: сифон, кріплення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Platinum |
| Страна производитель | Украина |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Форма мойки | Овальная |
| Конструкция мойки | Одночашевая с крылом |
| Цвет | Хром |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Тип поверхности | Матовая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 180 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Длина мойки | 770 мм |