





1 399 ₴
Кухонна мийка Platinum 5050 Сатин (0,5/160) виготовляється з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність, міцність та легкість догляду. Така мийка є економним варіантом для будь-якої класичної кухні.
Нержавіюча сталь SUS 201 добре поєднується з фактурою різних матеріалів та кольорами кухонного інтер’єру. Металеві мийки Platinum мають гладку поверхню, тому плями від продуктів на ній майже не залишаються, а це полегшує чищення та щоденний догляд.
Переваги мийки Platinum 5050 Сатин (0,5/160):
-доступна вартість;
-легкість встановлення;
-стійкість до високих температур;
- не потребує спеціального догляду.
Мийка має чашу глибиною 160 мм, що здатна вмістити габаритний посуд. Тип встановлення – накладна, на тумбу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Platinum |
| Страна производитель | Украина |
| Материал мойки | Нержавеющая сталь |
| Форма мойки | Прямоугольная |
| Конструкция мойки | Одночашевая |
| Цвет | Хром |
| Тип установки мойки | Врезная |
| Тип поверхности | Матовая |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Глубина чаши | 160 мм |
| Ширина мойки | 500 мм |
| Длина мойки | 500 мм |