
7 438 ₴
Комплектація: дверне полотно, коробка, 5 ключів для основного замка, 5 ключів для додаткового замка, ручки, глазок
Технічні особливості
Модель: 7,5 см Грац Муар Царга
Клас: стандарт
Використання: зовнішнє/внутрішнє
Оснащення: нічна засувка
Кількість петель: 2
Тип петель: зовнішні
За типом відкриття: праві
Додаткова інформація
Покриття всередині: ламінована панель МДФ
Колір-декор: грей
Декор: фрезерування
Наповнювач: пінополістирол
Додаткові характеристики: основний замок циліндрового типу, 3 ригелі 17 мм, додатковий замок сувальдного типу, 5 ригелів 18 мм
Ущільнювач: 2 контури
Замкова система
Кількість замків: 2 шт.
Основний замок: циліндричний
Додатковий замок: сувальдний
Розмір та вага
Вага дверей: 80 кг
Товщина металу полотна: 1,4 мм
Розмір дверного блоку: 2050х960 мм
Товщина металу короба: 1,4 мм
Товщина дверного полотна: 75 мм
Товщина дверного короба: 105 мм
| Основные | |
|---|---|
| Назначение двери | Для жилых помещений |
| Материал дверного полотна | Металл |
| Направление открывания двери | Правое |
| Отделка поверхности двери | МДФ |
| Наполнение двери | Пенополистирол |
| Количество уплотнительных контуров | 2 |
| Размеры | |
| Ширина двери | 960 мм |
| Высота двери | 2050 мм |
| Толщина двери | 75 мм |
| Глубина коробки | 105 мм |