



859 ₴
Маска зварника INTERTOOL SP-0061 має всі необхідні якості для надійного захисту ваших очей та обличчя від інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, електричної дуги, іскор та бризок розплавленого металу під час зварювання.
Універсальна маска підходить для всіх процесів зварювання: MMA, MIG, MAG, TIG , окрім киснево-ацетиленового та лазерного зварювання.
Автоматичний світлофільтр дозволяє слідкувати за процесом зварювання, не знімаючи маску, за рахунок автоматичного затемнення при запалюванні дуги і переходу в світлий стан при звичайному освітленні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Вид сварочной маски | Маска-хамелеон |
| Защита от излучения | Ультрафиолетового, Инфракрасного |
| Светлое состояние, DIN | 3 |
| Максимальная степень затемнения, DIN | 11 |
| Питание маски | Аккумулятор |
| Количество поддерживаемых сенсоров | 2 |
| Смотровое окно | |
| Длина смотрового окна | 90 мм |
| Ширина смотрового окна | 30 мм |
| Размеры светофильтра | |
| Длина светофильтра | 110 мм |
| Ширина светофильтра | 90 мм |
| Высота светофильтра | 9 мм |